Kontakt

PLES AB

Tjäderstigen 33
284 36 Perstorp

Tel Kontor: 0435 356 87
Mail: info@plesab.se

Kenny Ericsson

VD/Behörig ingenjör

0708 72 77 93
kenny@plesab.se

Jonas Eriksson

Sälj/Installations ansvarig

0733 32 95 52
jonas@plesab.se

Jesper Persson

Installation & Service tekniker

0768 55 39 43
jesper@plesab.se

Kristian Ericsson

Behörig ingenjör Inbrottslarm / Installation & Service

0709 70 12 67
kristian@plesab.se

Dennis Persson

Installation & Service tekniker

0733 32 98 00
dennis@plesab.se

   

Marita Ericsson

Ekonomi Ansvarig

 

marita@plesab.se

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.